5euro.al

Cfare eshte 5Euro.al?
5EURO.AL eshte faqja e pare Shqiptare ku njerezit mund te shprehin aftesite e tyre dhe mund te paguhen per sherbimet qe ofrojne. A KA VEND PER TE GJITHE?
Sigurisht qe ka per te gjithe dhe per kedo qe eshte i afte dhe qe mendon se mund te ofroje sherbimet dhe aftesite e tij per njerez qe i nevojiten keto sherbime, si dhe te paguhet per to.
Ju lutemi te vizitoni 5euro.al sepse eshte mundesia juaj me e mire per te punuar dhe fituar online.
Ne seksionet e faqes do te kini mundesine te shikoni nje shumllojshmeri Sherbimesh qe ofrohen apo qe mund te Ofroni duke u bazuar ne Kategorite perkatese, por gjithashtu nese ju nuk keni gjetur Kategorine qe ju intereson apo qe doni te publikoni punen tuaj, atehere jeni te lutur te na dergoni nje email ne info@5euro.al dhe ne do ju pergjigjemi shume shpejt.

Advertisements

Posted on March 28, 2013, in News. Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: